Харрі Кейн відреагував на вихід Баварії до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Харрі Кейн

Нападник “Баварії” Харрі Кейн прокоментував вихід мюнхенської команди до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

«Ідеальний вечір для нас. Ми програли у першому матчі, і сьогоднішня гра, очевидно, була дуже важливою. Ми виступили чудово. Було дуже приємно забити двічі», – наводить слова Кейна ВВС.

Нагадаємо, завершився матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між мюнхенською «Баварією» і римським «Лаціо». Зустріч відбулася на стадіоні «Альянц-Арена» у Мюнхені (Німеччина). Господарі здобули перемогу з рахунком 3:0 і вийшли до чвертьфіналу турніру.

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів “Лаціо” здобув домашню перемогу з рахунком 1:0. Єдиний м’яч забив нападник Чиро Іммобіле, який реалізував пенальті, призначеного після видалення захисника мюнхенців Деотшанкюля Юпамекано.