Борусія Дортмунд не змогла обіграти ПСВ у першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ

ФК Боруссія Дортмунд

Завершився перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, у якому зустрічалися нідерландський ПСВ та німецька «Борусія» Дортмунд. Команди грали на стадіоні “Філіпс” в Ейндховені (Нідерланди). Як головний арбітр зустрічі виступав Срджан Йованович (Сербія). Команди не виявили переможця – 1:1. Матч-відповідь ПСВ і «Боруссії» відбудеться в середу, 13 березня. Початок гри – о 22:00 за київським часом.

На 24-й хвилині дортмундцям вдалося відкрити рахунок – голом відзначився форвард Доніелл Мален, який відзначився з передачі Марселя Забітцера. На 56-й хвилині господарі зрівняли рахунок. З 11-метрової позначки був точний нападник Люк де Йонг. Матч так і завершився – 1:1.

ПСВ потрапив до плей-офф цього сезону Ліги чемпіонів, вийшовши з групи з «Арсеналом», «Севільєю» та «Лансом». «Борусія», у свою чергу, пробилася до 1/8 фіналу, посівши друге місце у квартеті з «ПСЖ», «Міланом» та «Ньюкаслом».