Василь Кобін: “Шахтар виявивися не готовим до того, що Порту буде діяти агресивно”

Василь Кобін поділився думками від матчу Порту – Шахтар.

– Все зіпсував швидкий гол господарів. Донеччанам, яким потрібна була перемога для виходу в плей-оф, нічого не залишалося, як розкриватися, а гра з відкритим забралом, на відміну від «Порту», не є їхнім «коньком».

– Ви вважаєте, що незважаючи на пропущений в дебюті м’яч «гірникам» слід було діяти від оборони, розраховуючи на контрвипади й домашні заготовки при розіграші стандартних положень?

– Схиляюся до такого варіанту, але я не володію інформацією, яким був план у «гірників» на гру. Хоча, якщо врахувати, що в центрі оборони в старті вийшов Ракіцький, а на лівий фланг захисту повернувся Матвієнко, то гості велику увагу приділяли надійності тилу.

– На жаль, в обміні ударами донеччани знову виглядали непереконливо, як це вже траплялося в недавніх поєдинках єврокубків з «Айнтрахтом», «Боруссією», «Феєнордом».

– Мабуть, «гірники» виявилися не готовими до того, що «Порту» діятиме так агресивно. Господарі справили сильне враження заточеністю на атаку, вмінням пресингувати, високими швидкостями. Допомагала їм й підтримка уболівальників, які гнали команду вперед. Впоратися з таким тиском було дуже важко.

Перевага «Порту» сумнівів не викликала. Переконаний, що цей матч стане добрим уроком для молодих «гірників». До речі, як на мене, футболісти «Шахтаря» й так стрибнули вище голови, набравши дев’ять очок в такій сильній групі. Що ж до втраченої путівки в плей-оф, то «гірникам» не можна було програвати «Порту» в першому колі.

– Попереду в «Шахтаря» виступ наступної весни в Лізі Європи. На Вашу думку, як довго протримаються «гірники» в цьому турнірі?

– Дуже багато залежатиме від результатів жеребкування, а також чи зуміють зберегти «гірники» своїх лідерів.

Джерело: sport.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *