Тренер Антверпена відреагував на сенсаційну перемогу над Барселоною у Лізі чемпіонів

Головний тренер “Антверпена” Марк ван Боммел прокоментував перемогу своєї команди у матчі заключного туру групового етапу Ліги чемпіонів із “Барселоною” (3:2).

«Це був приголомшливий вечір із нашими вболівальниками. Ми почали дуже добре з фантастичного голу. Є невеликі деталі, які вирішують гру. У контратаці ми пропустили гол із першого удару. Коли ми знову вийшли вперед, стадіон вибухнув.

За рахунок 2:2 я подумав: «Знову». З «Шахтарем» та «Порту» ми грали дуже добре, але втратили контроль у другому таймі та програли обидва матчі. Цього разу за хвилину ми забили переможний гол. Це було неймовірно», — наводить слова ван Боммела офіційний сайт УЄФА.

«Антверпен» посів останнє місце у групі, набравши три очки. “Барселона”, у свою чергу, посіла перше місце, записавши до свого активу 12 очок.