Дубль Переца – в огляді матчу Зоря – Маккабі (Відео)

Зоря програла Маккабі Тель-Авів у четвертому турі групи У Ліги конференцій – 1:3. “Домашній” для команди Валерія Кривенцова матч пройшов у Любліні.

Зоря – Маккабі  – 1:3

Голи:  Алефіренко (74) – Лукассен (7), Дор Перец (26, 43)

Гравці Маккабі тричі відзначились у першому таймі. Деррік Лукассен відкрив рахунок на сьомій хвилині, а потім Дор Перец відзначився дублем.

У другому таймі Данило Алефіренко після пасу Ігоря Кірюханцева відіграв один м’яч. Проте відігратися команда Кривенцова не зуміла.

Зоря має чотири очки після трьох зіграних матчів, підопічні Кривенцова опустилися на третє місце групи В. Маккабі вийшов на другий рядок, набравши шість очок.

Наступний матч у Лізі конференцій команди знову проведуть між собою. 25 листопада Зоря та Маккабі зіграють відкладений поєдинок третього туру. Нагадаємо, зустріч перенесли через воєнні дії в Ізраїлі.