Cтефано Піолі прокоментував ганебну поразку Мілана від ПСЖ у матчі Ліги чемпіонів

Стефано Піолі

Головний тренер «Мілана» Стефано Піолі підбив підсумки гри з «ПСЖ». Італійська команда зазнала поразки з рахунком 0:3 у 3-му турі групового етапу Ліги чемпіонів.

«Це важкий результат, нам слід було провести матч краще. Ми провели відмінний перший тайм із правильним настроєм. У другому таймі ми припустилися занадто багато помилок. Ми погано зіграли в епізоді із другим голом.

Я не думаю, що контроль м’яча був проблемою. Вони сильно пресингували нас, караючи у певні моменти матчу.

Чи стурбований я? Так, як завжди після двох поразок поспіль. Є речі, в яких потрібно розібратися краще. Груповий етап ще не закінчився, ми все ще можемо досягти успіху. Тепер ми маємо думати про «Наполі».

Ми добре проявляли себе протягом 60 хвилин, граючи краще, ніж «ПСЖ». Після другого пропущеного гола був момент, коли ми втратили контроль за грою, а потім отримали його знову. Результат розчаровує тому, що це був важливий матч, який ми провели добре», – сказав Піолі.