Антверпен – Шахтар: слова Патріка ван Леувена після матчу

Головний тренер «Шахтаря» Патрік ван Леувен прокоментував результат матчу з «Антверпеном» (3:2) у Лізі чемпіонів.

– Чи можете ви розповісти, що сказали своїм гравцям у перерві, адже в другому таймі вони вийшли на поле з настроєм буквально розірвати «Антверпен»?

Перш за все відзначу, що ми граємо тут не тільки для місцевої публіки, а й для українських уболівальників, які були сьогодні на трибунах, для всіх тих людей, які перебувають зараз в Україні та дивилися гру по телебаченню. Тому ми розуміли, що маємо перемогти в цій грі, передовсім для них. Бо вони нас підтримують усіма силами. І також невеликі зміни, які було проведено в тактиці, призвели до голів та позитивного результату в другому таймі.

– У чому ви бачите різницю між першим та другим таймами?

– Ми відштовхнулися від тактики «Антверпена». Від самого початку очікували від них трохи іншої гри, але вони показали таку тактику, відповідно ми мали змінити власний підхід. У перерві ми використали не тільки ментальний аспект, але й тактичний – і це дало нам гарний результат.

– Зараз буде міжнародна пауза, команда не гратиме два тижні. Може, це й погано, адже такий позитивний результат міг надихнути гравців на подальші перемоги?

– Наші гравці виступатимуть за свої національні збірні, а ми гратимемо тренувальні матчі, тож сьогоднішній результат однаково матиме позитивний вплив на підготовку до наступних поєдинків, – сказав Ван Леувен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *