Атака Ліверпуля оформила камбек проти ЛАСКа: огляд матчу (Відео)

Вчора, 21 вересня, відбувся матч 1-го туру групи E Ліги Європи між австрійським ЛАСК та англійським «Ліверпулем».

ЛАСК (Австрія) – Ліверпуль (Англія) – 1:3

Голи: Флекер, 14 – Нуньєс, 56 (пен), Луїс Діас, 63, Салах, 88

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Команди грали на стадіоні Райффайзен-Арена в Лінці, Австрія. Гра обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Марко ді Белло (Італія). Стартовий свисток пролунав о 19:45 за київським часом.

Першими у цій грі змогли забити футболісти господарів. На 14-й хвилині м’яч у ворота Ківіна Келлехера відправив захисник Флоріан Флеккер. У другому таймі “Ліверпуль” отримав право пробити пенальті. Уругвайський форвард Дарвін Нуньєс виявився точним і зрівняв рахунок. На 63-й хвилині колумбієць Луїс Діас вивів англійців уперед. Наприкінці зустрічі єгиптянин Мохамед Салах забив третій гол Ліверпуля.

Крім «Ліверпуля» та ЛАСК, у групі Е також виступає французька «Тулуза» та бельгійський «Юніон».