Рятівний гол Герреро – в огляді гри Зоря – Гент (Відео)

Зоря - Гент

Зоря зіграла внічию з Гентом в першому турі групи B Ліги конференцій-2023/24 – 1:1.

Зоря — Гент 1:1

Голи: Герреро, 71 — Кейперс, 67

Зоря: Турбаєвський — Кирюханцев, Боль, Джордан, Снурніцин — Антюх (Венделл, 77), Яцик, Мишньов (Мічін, 77), Вантух — Нагнойний (Волошин, 77) — Герреро.

Гент: Руф — Фадіга (Фофана, 62), Кандусс, Ватанабе, Торунаріга — Геркенс (Гюльсагер, 62), де Сарт (Гандельман, 61), Кумс, Браун (Сімуаз, 77) — Кейперс, Тіссудалі.

Попередження: Кирюханцев — де Сарт

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Зустріч проходила у Польщі на “Арені Люблін”. Перевагою у поєдинку володіли бельгійці, причому перша половина матчу пройшла без забитих м’ячів.

Команди обмінялися голами у середині другого тайму. Уго Кейперс відкрив рахунок, а вже за три хвилини Едуардо Герреро з подачі Ігоря Кирюханцева його зрівняв.

Зоря у другому турі Ліги конференцій зіграє з Брейдабліком, а Гент прийме Маккабі Тель-Авів. Обидві зустрічі відбудуться 5 жовтня. Свій наступний поєдинок Зоря проведе в УПЛ з Дніпром-1 24 вересня.