Порту розбив Шахтар у 1-му турі Ліги чемпіонів: огляд матчу (Відео)

Шахтар - Порту

В матчі першого туру Ліги чемпіонів сезону 2023/2024 донецький Шахтар у місті Гамбург приймав гранда португальського футболу Порту.

Шахтар — Порту 1:3

Голи: Келсі, 13 — Галено, 8, 15, Таремі, 29

Шахтар: Різник — Конопля (Гочолеішвілі, 76), Лемкін (Азарові, 65), Ракіцький, Міроші — Степаненко (Бондаренко, 66) — Зубков, Назарина, Судаков, Сікан (Егіналду, 81) — Келсі (Кащук, 65).

Порту: Кошта — Маріу (Санчес, 72), Пепе, Карму, Заїду (Венделл, 46) — Варела, Еуштакіу — Франку (Боржеш, 82), Хайме (Ніко, 73), Галено (Консейсан, 90+1) — Таремі.

Попередження: Сікан, Степаненко, Конопля — Карму, Маріу

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Проблеми у “гірників” виникли вже на почтаку гри. Галено на 8-й хвилині зумів забити. Чемпіони України провели атаку. Конопля подав – Келсі замкнув головою. На жаль, радість була не довгою. Знову забив Галено.

На 29-й хвилині Таремі забив третій гол “драконів”. До кінця матчу більше голів не було. У паралельному матчі групи Барселона вдома не залишила шансів Антверпену (5:0).