Рятівний гол Палмера – в огляді гри Манчестер Сіті – Севілья (Відео)

Манчестер Сіті – Севілья

Манчестер Сіті у матчі за Суперкубок УЄФА здобув перемогу над іспанською Севільєю та став переможцем турніру.

Манчестер Сіті — Севілья 1:1 (5:4 – пен.)

Голи: Родрі, 63 — Ен-Несірі, 25

Манчестер Сіті: Едерсон — Вокер, Аканджі, Гвардіол, Аке — Ковачич, Родрі — Палмер (Альварес, 85), Фоден, Гріліш — Голанд.

Севілья: Буну — Навас (Монтіель, 83), Баде, Гудель, Акунья — Жордан, Ракітич — Окампос, Торрес (Хуанлу, 70), Ламела (Сусо, 90+3) — Ен-Несірі (Мір, 90+2).

Попередження: Баде, Ламела, Хуанлу.

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Рахунок у матчі було відкрито в середині першого тайму, коли на 25 хвилині Буну віддав передачу на Торреса, а той віддав на Ламелу, який подав у штрафний майданчик, де Ен-Несірі головою переправив м’яч у сітку воріт. Потім у середині другого тайму команда Хосепа Гвардіоли змогла зрівняти рахунок зусиллями Палмера, який у такому ж самому стилі головою вразив ворота “нервіонців”.

Згідно з регламентом, після завершення основного часу матчу гра перейшла в серію післяматчевих пенальті, де сильнішими були підопічні Хосепа Гвардіоли з рахунком 5:4.