Ліга чемпіонів-2023/24: результати матчів 3-го раунду кваліфікації

Ліга чемпіонів

Вчора, 15 серпня, відбулися матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Казка Клаксвіка з Фарерських островів підійшла до завершення. Вони не зуміли вистояти в протистоянні з Мольде. Норвезький клуб дотис суперника в екстра-таймі.

Спарта і Копенгаген видали трилер, але сильнішого виявили лише в серії пенальті. Брага знову не залишила шансів клубу з Сербії, а Галатасарай скромно здолав Олімпію.

Загребське Динамо вдома програло АЕКу- 1:2. Матч-відповідь між цими командами пройде 19 серпня. Рейнджерс зуміли відстояти перевагу, здобуту вдома. Серветт забив першим, але шотландці відповіли своїм голом у другому таймі. 1:1 і 3:2 за сумою двох матчів – британці йдуть далі.

ПСВ все вирішив ще в першому матчі, розбивши Штурм з рахунком 4:1. Австрійці зуміли відкрити рахунок, але це була остання приємна для них новина. Нідерландська команда оформила 3 голи і спокійно оформила вихід у раунд плей-оф кваліфікації.

Панатінаїкос був близький до вильоту, але зумів врятуватися завдяки голу на 90+10 хвилині. Греки вистояли в екстра-таймі, а в серії пенальті здолали Марсель.

Ліга чемпіонів 2023/24

3-й раунд кваліфікації. Матчі у відповідь, 15 серпня

Мольде (Норвегія) – Клаксвік (Фарерські острови) – 2:0 (д.в.) (перший матч – 1:2)

Голи: Еріксен, 17, Ліннес, 112

Спарта Прага (Чехія) – Копенгаген (Данія) – 3:3 (пен. 2:4) (перший матч – 0:0)

Голи: Бірманчевич, 80, Лачі, 105, Олатуджі, 107 – Ларсон, 1, Клаєссон, 105+3, 112

Бачка-Топола (Сербія) – Брага (Португалія) – 1:4 (перший матч – 0:3)

Голи: Раконящ, 40 – Піцці, 9, Брума, 13, Джало, 16, Аль Мусраті, 20

Галатасарай (Туреччина) – Олімпія Любляна (Словенія) – 1:0 (перший матч – 3:0)

Голи: Ікарді, 24

Динамо Загреб – АЕК Афіни – 1:2

Голи: Булат, 39 – Цубер, 59, Галанопулос, 90

Серветт – Рейнджерс – 1:1 (перший матч – 1:2)

Голи: Кутеша, 22 – Таверньє, 51

Штурм Грац – ПСВ – 1:3 (перший матч – 1:4)

Голи: Вік, 26 – Верман, 32, де Йонг, 40, Пепі, 85 (пен)

Аріс – Ракув – 0:1 (перший матч – 1:2)

Гол: Тудор (49)

Марсель – Панатінаїкос – 2:1 (перший матч – 0:1) (Панатінаїкос переміг у серії пенальті – 5:3)

Голи: Обамеянг (2, 45+1) – Іоаннідіс (90+10)