Вперше майже за рік: Яремчук забив за Брюгге в матчі Ліги конференції (Відео)

Роман Яремчук

Форвард Брюгге Роман Яремчук відзначився голом в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти ісландського Акюрейрі.

27-річний українець вийшов на поле в перерві за рахунку 4:0, а на 77-й хвилині зробив рахунок 5:1. Саме з таким рахунком поєдинок і закінчився. Враховуючи комфортну перевагу за підсумками першої зустрічі, є великі шанси, що на матч-відповідь наставник бельгійців Ронні Дейла випустить нападника з перших хвилин.

Востаннє Роман Яремчук за Брюгге забивав ще у минулому році – 19 жовтня. Гранд бельгійського футболу придбав його влітку 2022 року з Бенфіки. В Бельгії він також довгий час грав за Гент.

Були чутки, що Брюгге хоче продати українця, але на гравця не знайшлося покупця.