Аріс – Динамо: слова Мірчі Луческу після матчу

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу поділився враженнями від гри проти Аріса.

“Ми контролювали м’яч, але повільно входили в гру. Ми зробили те, що хотіли, лише після моменту, коли Аріс повів у рахунку.

Аріс заслужив перемогу. Суперник заробив пенальті, який дійсно був, але нам не дали пенальті, який також був. Я не побачив нічого незнайомого від Аріса.

Також Аріс скористався атмосферою, яку створили його фанати. У нього є така перевага, на відміну від нас, ми не можемо грати при своїх уболівальниках.

Аріс обрав розумну тактику, він не дозволяв нам знаходити підступи до воріт. Основний їх підхід до матчу полягав у тому, щоб не пропустити гол. Я очікував, що суперник буде грати більш агресивно. Але він знайшов потрібну мету.

Моменти, які створив суперник у другому таймі, були наслідком наших власних помилок. У другому таймі Ярмоленко не впорався з Франко Феррарі, який створив нам багато проблем. Фактично, Аріс міг перемогти з рахунком 2:0“, – сказав Мірча Луческу.

Матч-відповідь відбудеться через тиждень, 17 серпня. Гра пройде в Бухаресті.