Колишній гравець збірної України: “Панатінаїкос в першій грі реалізував всі свої моменти”

Олег Шелаєв

Відомий в минулому футболіст Олег Шелаєв поділився очікуваннями від матчу Панатінаїкос – СК Дніпро-1 в Лізі чемпіонів.

Колишній гравець Дніпра, Шахтаря, Металіста та збірної України вважає, що в першій грі грецький клуб реалізував всі свої моменти.

Знаєте, у мене склалося таке враження, що в першій грі дніпряни переоцінили Панатінаїкос. І, звісно ж, багато в чому на гру вплинув дуже швидкий гол. Вже з десятої хвилини гри над дніпрянами навис ось цей вантаж, що потрібно будь-що відіграватися, а не думати про свою гру і більш помірковано вибудовувати атаки.

Класний момент мав Валентин Рубчинський за рахунку 0:1 і якби забив, все б могло піти інакше. Пропустивши ж други гол, Дніпро-1 дещо “поплив”.

Панатінаїкос в першій грі реалізував всі моменти які мав: три удари в площину воріт, три голи.

Ховати ще до гри Дніпро-1 не варто. Шанси мінімальні, але вони є. Панатінаїкос – команда вікова і якщо дніпряни забють гол в першому таймі, то вони можуть перевернути гру”, – сказав  Шелаєв у коментарі сайту “Український футбол“.