Камбек та перемога на останніх секундах: Ворскла тріумфально стартувала у єврокубках (Відео)

Ворскла - Діла Горі

Полтавська Ворскла здобула вольову перемогу над грузинською Ділою в першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій – 2:1.

Поєдинок пройшов у польському місті Тихи.

В першому таймі команди декілька разів загрожували воротам одна одної, проте забити гол їм не вдалося. Після перерви Діла вийшла вперед зусиллями українського нападника Миколи Ковталюка.

На 73-й хвилині бразильський легіонер Ворскли Феліпе Родрігес зрівняв рахунок. За дві хвилини українська команда відзначилася ще раз, проте взяття воріт було скасовано через гру рукою.

В компенсований час команда Віктора Скрипника все ж здобула перемогу. Точний удар на рахунку Ібраїма Кане.

Ліга конференцій. Кваліфікація, другий раунд. Перший матч

Ворскла – Діла – 2:1

Голи: Феліпе, 72, Кане, 90+3 – Ковталюк, 57

Повний матч:

Окрім Ковталюка, за Ділу зіграв український воротар Євген Кучеренко. Головний тренер грузинської команди – українець Андрій Демченко.

Матч-відповідь між Ворсклою і Ділою відбудеться 3 серпня. Переможець протистояння зіграє з найкращою командою у парі АПОЕЛ – Войводіна (перший матч – 2:1).