Визначилися учасники фіналу Ліги конференцій (Відео)

Ліга конференцій

У матчі-відповіді півфіналу Ліги конференцій Вест Гем відправився на виїзд до АЗ Алкмару.

Підопічні Девіда Моєса повторно обіграли нідерландський колектив та вирушили до фіналу третього за значимістю єврокубкового трофею. Нагадаємо, що перша зустріч завершилася перемогою Вест Гема 2:1.

АЗ Алкмар – Вест Гем 0:1

Гол: Форнальс, 90+4.

АЗ Алкмар: Раян – Сугавара, Бейкема, Хацідіакос, Керкез (М. Де Віт 85) – Райндрес, Мейнанс (Д. Де Віт 70), Класі – Ван Бредероде (Лагдо 78), Павлідіс, Карлсон.

Вест Гем: Ареоля – Керер, Агерд, Зума, Керссвелл – Соучек, Райс, Пакета – Боуен, Антоніо (Інгз 84), Бенрахма (Форнальс 75).

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

У матчі-відповіді півфіналу Ліги конференцій Базель на своєму полі приймав Фіорентину. Нагадаємо, що у першому поєдинку сильнішим виявився швейцарський колектив – 2:1.

Командам не вистачило 90 хвилин, щоб виявити переможця, тож гра перейшла до овертаймів.

Базель – Фіорентина 1:3

Голи: Амдуні 55 – Н. Гонсалес 35, 72, Барак 120+9

Базель: Хіц – Ланг, Адамс, Пельмар – Ндоє, Т. Джака (Фрай 88), Бургер (Малес 106), Калафіорі – Огюстен (Зечірі 81), Амдуні, Діуф.

Фіорентина: Террачано – Додо, Міленкович, Ігор (Раньєрі 56), Бірагі – Бонавентура (Барак 106), Амрабат, Кастровіллі (Мандрагора 120+2) – Н. Гонсалес, Артур Кабрал (Йович 91), Брекало (Іконе 46).

Поєдинок довелося навіть зупиняти арбітру – комусь, швидше за все, з уболівальників стало погано на стадіоні, внаслідок чого була пауза.

Після того, як гра продовжилася, точку в грі поставив Барак. На 129-й хвилині гри він забив гол та вивів Фіорентину у фінал Ліги конференцій, де італійська команда зіграє проти Вест Гема.