Паоло Мальдіні пояснив, чому Мілан не зміг вийти до фіналу ЛЧ

Мілан

Паоло Мальдіні вважає, що «Мілан» ще не готовий до гри у двох турнірах.

“Россонері” програли “Інтеру” у півфіналі Ліги чемпіонів (0:2, 0:1) і вибули з турніру.

«Сезон ще не закінчений, оскільки ми маємо спробувати потрапити в четвірку найкращих у Серії А. Вихід у півфінал ЛЧ був великим та несподіваним досягненням, але, природно, поразка від «Інтера» робить ситуацію болючішою. Ми повинні пам’ятати, що ця подорож була абсолютно несподіваною.

В останніх чотирьох матчах із «Інтером» особливого опору не було. Сьогоднішній матч був кращим, але його скомпрометувала погана гра у першому таймі. Можливо, те, як грає «Інтер», викликає у нас проблеми, але останніми тижнями ми мали проблеми з командами відвертого меншого статусу та рівня.

Як ми й говорили минулого сезону, ми ще не вишикувані так, щоб справлятися з двома турнірами. Ми говорили це і медіа, і власниками клубу, тому вони чудово це знають. Ця подорож, розпочата чотири роки тому, принесла відмінні результати, як економічні, так і спортивні, заклала молоду основу для команди. Різниця в середньому віці нашої команди з «Інтером» становить приблизно три роки, і на цьому рівні позначається відсутність досвіду.

Якщо ми добре проведемо три гри і вийдемо в Лігу чемпіонів, то це буде відмінний сезон. Я думаю, що є можливості, які можна використати. Вихід у півфінал Ліги чемпіонів – це те, що ми маємо максимально використати і з економічного погляду. Тому потрібно інвестувати, щоб фінішувати у четвірці найкращих, і сподіваються на повторення цього шляху», – сказав директор «Мілану».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *