“Могли забити більше”: Генріх Мхітарян – про матч з Міланом в 1/2 ЛЧ

Генріх Мхітарян висловився про перемогу над “Міланом”.

“Інтер” виграв перший матч півфіналу Ліги чемпіонів з рахунком 2:0. Мхітарян забив другий м’яч і був визнаний найкращим гравцем матчу.

«З перших хвилин ми мали величезне бажання виграти цей матч. Ми показали це у першому таймі, впоралися у другому таймі та виграли.

У перемозі є велика заслуга моїх партнерів по команді, які виконали чудову роботу, але це ще не кінець. У матчі-відповіді на нас чекає відмінна битва.

Було б непогано забити більше голів, ми мали можливості для цього, але, на жаль, ми змушені задовольнятися двома. Ми сподіваємося, що у наступній грі заб’ємо більше.

Я не хочу думати, що ми вже у фіналі, ми хочемо бути зосередженими на наступному матчі. [Перемога] – заслуга моїх партнерів, а не лише моя», – сказав півзахисник «Інтера» в ефірі TV8.