Реал – Манчестер Сіті: слова Карло Анчелотті після матчу

Карло Анчелотті задоволений грою “Реала” проти “Манчестер Сіті” (1:1) у Лізі чемпіонів.

«Відчуття хороші. Ми воювали, боролися, грали добре. Результат не став нагородою за нашу гру, але у цьому протистоянні боротьба йтиме до останньої хвилини.

Перші 30 хвилин [Сіті» домінував], але ми не хвилювалися. Ми добре розташувалися в обороні і чекали на потрібний для контратаки момент. У другому таймі нам краще вдавалося розпочинати атаки від своїх воріт. Цей матч можна було вигравати.

Рюдігер – дуже досвідчений та сильний гравець, він дуже добре зіграв у захисті, а це було непросто. Іноді він іде у пресинг, коли цього не роблять хавбеки.

Суддя був не дуже уважним, він не побачив, що м’яч вийшов за межі поля. Він показав мені жовту картку, а я сказав йому, що її треба було показати гравцям.

І «Сіті», і ми відчуваємо, що досягли гарного результату. Далі ми зіграємо на виїзді, на трибунах наших фанатів не буде, але вони будуть у наших серцях», – сказав головний тренер «Реала» в ефірі Movistar.