Хосеп Гвардіола відреагував на перемогу Манчестер Сіті у протистоянні з Баварією

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу команди у чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів із «Баварією» (3:0 – вдома та 1:1 на виїзді).

«Три роки поспіль «Манчестер Сіті» виходить до півфіналу Ліги чемпіонів. Ми багато боролися у першому таймі. У них був один або два шанси до пенальті, але ми дуже добре захищалися у штрафному майданчику. Другий тайм був набагато, набагато кращим. Я знаю стадіон «Баварії», як вони можуть вірити і як вони чинять тиск. Ми дуже добре захищалися у штрафному майданчику. Думаю, саме тут ми додали найбільше порівняно з минулим сезоном», — наводить слова Гвардіоли офіційний сайт УЄФА.

У півфіналі турніру “Манчестер Сіті” зустрінеться з “Реалом”.