Томас Тухель жорстко розкритикував суддів матчу Баварія – Манчестер Сіті

Головний тренер «Баварії» Томас Тухель розкритикував суддівство у чвертьфінальному матчі-відповіді Ліги чемпіонів з «Манчестер Сіті».

Зустріч завершилась із рахунком 1:1.

«Сьогодні не на рівні були дві речі – поле та рефері. Я поставив би йому найгіршу можливу оцінку від його першого до останнього рішення. Я не бачив фолу у покаранні, яке він дав нам», — наводяться слова Тухеля у твіттері Bayern & Germany.

На 37-й хвилині матчу головний арбітр зустрічі Клеман Тюрпен призначив пенальті у ворота «Баварії», яку не реалізував нападник Ерлінг Холанд.

За підсумками двох матчів “Манчестер Сіті” обіграв “Баварію” із загальним рахунком 4:1 і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.

За вихід у фінал турніру “Манчестер Сіті” зіграє з “Реалом”.

One thought on “Томас Тухель жорстко розкритикував суддів матчу Баварія – Манчестер Сіті