Автогол Магвайра на 90+2 хвилині в огляді гри Манчестер Юнайтед – Севілья (Відео)

Манчестер Юнайтед у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи на своєму полі втратив перемогу над Севільєю (2:2).

Манчестер Юнайтед — Севілья 2:2

Голи: Забітцер, 14, 21 — Маласія, 84 (авт.), Магвайр, 90+2 (авт.)

Манчестер Юнайтед: де Хеа — Ван-Біссака, Варан (Магвайр, 46), Мартінес, Маласія — Каземіро, Забітцер — Антоні (Пеллістрі, 80), Фернандеш (Еріксен, 62), Санчо (Еланга, 62) — Марсьяль (Веггорст, 62).

Севілья: Буну — Монтіель, Ньянзу (Сусо, 73), Маркао, Акунья — Фернандо, Гудель — Окампос, Ракітич, Торрес (Навас, 46) — Ламела (Ен-Несірі, 66).

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

У першому таймі команда Еріка тен Гага домінувала на полі, що призвело до двох м’ячів у виконанні Забітцера.

Однак у другому таймі пішли невдачі для “червоних дияволів”. Спочатку автогол Маласії на 84 хвилині, потім травма Мартінеса, коли замін вже не було, і насамкінець автогол Магвайра.