Ключовий гравець Реала: “У другому таймі ми провели досконалий матч”

Тібо Куртуа

Тібо Куртуа хотів би, щоб «Реал» забив «Челсі» більше двох голів.

«З огляду на гру в більшості залишається відчуття, що можна було зняти всі питання в протистоянні. Але “Челсі” тепер їде додому з відчуттям, що сам міг забити наприкінці, коли удар накрив Рюдігер.

На нас чекає дуже важкий матч у відповідь, і я сподіваюся, що ми не пошкодуємо про те, що не забили більше.

Сейв [після удару Рюдігера] виявився дуже важливим. Якби “Челсі” зрівняв рахунок, це могло б стати для нас психологічним ударом. Я радий, що врятував ворота.

У другому таймі ми провели досконалий матч, але на останніх хвилинах треба тримати м’яч, щоб не дозволити забити гол, який змінить розклад у протистоянні.

Ми повинні поставитися до другої гри так, ніби у першій була нічия, так як поставилися до гри з «Барселоною» [у Кубку Іспанії]. Потрібно думати, що потрібна перемога. Якщо виходиш утримувати рахунок, можна раптово програти 0:2. Сподіваюся, ми добре почнемо гру у відповідь, не як минулого року, заб’ємо першими і переможемо», – сказав воротар «Реала» в ефірі Movistar.