Зіркові футболісти Баварії побилися у роздягальні після поразки від Манчестер Сіті

У деяких гравців мюнхенської «Баварії» здали нерви після розгромної поразки у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів із «Манчестер Сіті» (0:3), який відбувся вчора, 11 квітня. Нападник мюнхенців Садіо Мане напав на свого одноклубника Лероя Зане після фінального свистка.

Про це повідомляє сайт німецької газети Bild.

Сварка почалася ще на полі: на 83-й хвилині матчу Зане, який володів м’ячем, неправильно витлумачив маневри Мане та віддав неточний пас. Виникла бурхлива словесна суперечка, яку підтверджують численні відео- та фотоматеріали.

Вже в роздягальні Мане продовжив скаржитися на грубе поводження одноклубника, і в кульмінації лайки, як мовиться в статті, «завдав удару по губах» колишньому гравцю «Манчестер Сіті». «Баварія» не коментує інформацію, але якщо описаний інцидент мав місце, це ще одна ознака того, що атмосфера на «Альянц-Арені» з кожним днем розпалюється.