Неймовірний гол з центру поля та драматична поразка “канонірів”: огляд матчу Арсенал – Спортинг (Відео)

Арсенал - Спортинг

Португальський “Спортинг” обіграв “Арсенал” в 1/8 фіналу Ліги Європи.

Зустріч пройшла у Лондоні та завершилася перемогою гостей у серії пенальті (1:1 – основний час, 5:3 у серії пенальті).

Основний час матчу завершився з рахунком 1:1. “Арсенал” відкрив рахунок на 19-й хвилині. Гол у свій актив записав Граніт Джака. На 62-й хвилині “Спортинг” зрівняв рахунок завдяки голу Педру Гонсалвеш. Наприкінці другого овертайму «Спортинг» залишився у меншості після вилучення Мануель Угарте, який отримав дві жовті картки.

У додатковий час команди не змогли визначити переможця і доля путівки до чвертьфіналу вирішувалася в серії пенальті, де сильнішими виявилися футболісти «Спортинга».

Арсенал – Спортінг 1:1 (по пен. 3:5)

Голи: Джака, 19 – Гонсалвеш, 62

Арсенал: Рамсдейл – Томіясу (Вайт, 9), Саліба (Холдінг, 21), Габріель, Зінченко – Жоржиньо (Парті, 65), Джака, Вієйра (Едегор, 100) – Нельсон (Сака, 66), Жезус (Троссард, 46), Мартінеллі.

Спортінг: Адан – Сен-Жюст, Діоманде, Інасіу – Есгаю, Гонсалвеш (Ессуго, 93), Угарте, Реїс (Сантуш, 93) – Едвардс (Танлонго, 119), Паулінью (Черміті, 89), Трінкау (Гомеш, 105).

Попередження: Вієйра, Джака, Холдінг – Угарте, Ессуго.

Вилучення: Угарте (друга жовта).

Нагадаємо, перший матч завершився з рахунком 2:2.

Таким чином “Спортинг” вийшов у чвертьфінал турніру.

Чинним переможцем Ліги Європи є «Айнтрахт», який у фінальному матчі минулого року обіграв «Рейнджерс» у серії післяматчевих пенальті.