Юрген Клопп висловився про ганебний виліт Ліверпуля з Ліги чемпіонів

Головний тренер “Ліверпуля” Юрген Клопп прокоментував виліт команди з Ліги чемпіонів. На стадії 1/8 фіналу “Ліверпуль” у двоматчевому протистоянні програв “Реалу” із загальним рахунком 2:6.

«Якщо ви хочете перемогти, вам потрібна особлива гра – ми не змогли показати цю гру сьогодні ввечері. Ми маємо визнати, що пройшла правильна команда. “Реал” контролював ситуацію. Це не те, що ми хотіли, але те, що ми отримали. Вам потрібні моменти. У сьогоднішній грі “Реал” був кращою командою. У трьох із чотирьох таймів вони були кращими», — наводить слова Клоппа офіційний сайт УЄФА.

Жеребкування чвертьфіналів Ліги чемпіонів пройде завтра, 17 березня. Початок – о 14:00 мск.

Зазначимо, що «Реал» є переможцем Ліги чемпіонів. У фіналі минулого року обіграли саме «Ліверпуль».