Порту – Інтер: слова Сімоне Індзагі після матчу

Тренер «Інтера» Сімоне Індзагі висловився про вихід до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Міланський клуб утримав нічию (0:0) у матчі-відповіді 1/8 фіналу і пройшов далі завдяки перемозі в першій грі (1:0).

«Ми провели чудовий матч. Футболісти були компактні та зіграли чудово. Ми мали класний перший тайм, а наприкінці матчу нам усім довелося постраждати. Віддаю належне цій групі гравців.

Нам пощастило? У футболі успіх – це поняття відносне. За 180 хвилин ми заслужили на вихід до чвертьфіналу. Тепер ми гратимемо з великою впевненістю у собі.

Я дуже радий тому, що ми робимо. Честь і хвала цим гравцям, які принесли мені трофеї та вихід до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів за 18 місяців.

Цим моментом я хочу насолодитися. Фанати мають пишатися нами. Подивимося, що буде далі», – сказав Індзагі.