Бензема прокоментував розгромну перемогу Реалу над Ліверпулем в Лізі чемпіонів

Карім Бензема

Нападник мадридського “Реалу” Карім Бензема прокоментував перемогу іспанської команди у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з “Ліверпулем” (5:2).

«Це був важливий для нас вечір, і я хотів би присвятити наш виступ покійному почесному президенту Амансіо. Ця перемога для нього від нас. Ми грали індивідуально та забивали голи. Ми знову хочемо вигравати у Лізі чемпіонів.

Старт був не найкращим, ми знали, що проти нас грає команда, яка любить чинити великий тиск. Але після 15 хвилин ми показали справжній Реал.

У футболі завжди непросто. Вони вийшли краще підготовленими до старту матчу та забили двічі. Але коли настав час зробити більше, ми зробили.

У футболі може статися будь-що. Ми добре виступили, але збираємося провести ще одну чудову гру на “Бернабеу“, – наводить слова Каріма Бензема AS.

Зустріч “Ліверпуля” і “Реала” відбудеться 15 березня в Мадриді. За підсумками двоматчевого протистояння буде визначений чвертьфіналіст нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів УЄФА.

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів сезону-2022/2023 пройде на стадіоні “Олімпійський” у Стамбулі.

Діючим переможцем турніру є мадридський “Реал”. У фіналі минулого сезону іспанський клуб обіграв “Ліверпуль”.