“Ми домінували 30 хвилин”: Гальтьє – про поразку від Баварії

Крістоф Галтьє

Головний тренер «ПСЖ» Крістоф Гальтьє підбив підсумки матчу з «Баварією» (0:1) у Лізі чемпіонів.

«Щойно наша гра втратила глибину, «Баварія» насіла на нас. Нам не вдалося вивести м’яч в атаку, нас загнали в кут. Я знав, що без вертикальної гри, яка потрібна в подібних матчах, буде важко. Цю вертикальність нам могли дати крайні захисники, але Хакімі на жаль рано вибув.

Перший тайм був важким. Але в нас був інший план. Я знав, що зможу використати Кіліана Мбаппе, але, на жаль, команда пропустила просто перед тим, як ми зібралися зробити перестановки.

А наступні 25 хвилин ми побачили і реакцію команди, і те, як вона перебудувалася. Ми давили 25-30 хвилин, створювали моменти.

Звичайно, ми розчаровані, але ми також знали, що сьогодні не зможемо вийти в наступний раунд, ні вилетіти. Все вирішуватиметься за три тижні.

У нас складний період, склад проблеми з фізичним станом. До того ж графік щільний – до того ж саме тоді, коли наша команда ослаблена.

0:1 – негативний результат, але зараз правило виїзного гола змінилося. Нам потрібно перемогти у Мюнхені», – сказав Гальтьє.