Динамо – Фенербахче: слова Мірчі Луческу перед матчем Ліги Європи

Мірча Луческу

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу виступив на пресконференції перед матчем з «Фенербахче» у Лізі Європи.

– Містере, ми добре знаємо вас за роботою в Туреччині, де ви досягли великих успіхів. Однак ви сказали, що зробите все можливе, щоб не дозволити «Фенербахче» посісти перше місце в групі… Як ви можете прокоментувати цю заяву? (питання від турецького журналіста)

– Коли я таке казав? Я не міг цього сказати, зокрема тому, що добре знаю президента та тренера «Фенербахче». Звісно, у футболі може статися будь-що, однак я такого не казав, це неправда. До того ж, я дуже добре знаю турецьких журналістів, знаю, як вони вміють винаходити новини, провокувати та розпалювати атмосферу перед матчами.

– Проти «Фенербахче» «Динамо» провело найбільше поєдинків у цьому сезоні. Чи вважаєте ви, що стамбульці прогресують від матчу до матчу?

– «Фенербахче» придбало багато дуже хороших гравців із великим досвідом, які грають за свої збірні. Вони роблять значні зусилля, щоб створити якісну команду. Стамбульці мають 25 гравців одного рівня, у них немає поділу на основну та резервну команди. Усі футболісти – дуже якісні та досвідчені, багатьом близько 30 років. Серед молоді грають хіба що Гюлер і Мор.

У нас протилежна ситуація – ми втратили важливих гравців, у нас грають молоді футболісти. Маємо у складі п’ятьох гравців віком до 20 років. Думаю, що ми зробили помилку, настільки інтенсивно граючи благодійні матчі весною. Окрім того, збірники були зайняті у своїх національних командах. Ми дуже добре розпочали кваліфікацію Ліги чемпіонів, але поступилися великій команді – «Бенфіці», яка також провела багато хороших трансферів. З моменту програшу «Бенфіці» наші гравці почали втрачати мотивацію та очки в чемпіонаті.

Ми не програвали матчів, тому що суперники були сильнішими за нас. Усе вирішували окремі моменти: у Стамбулі пропустили на останніх хвилинах, АЕК програли через пропущений зі штрафного м’яч, «Ренну» – подарувавши суперникам м’яч після помилок. Наші гравці перебувають у дуже складній ситуації. Кожні два дні ми змінюємо міста, стадіони, не маємо постійного місця для тренувального процесу, не бачимо своїх уболівальників.

У нас одна мета – вижити у цій ситуації та підтримувати найкращий рівень, який можливо зберегти. Одного дня війна завершиться, а «Динамо» має залишатися на своєму рівні. Це бренд, клуб із великою історією та переможними традиціями.

Ми займаємо останнє місце в групі, але думаю, що не заслуговуємо там перебувати.

– «Динамо» зіткнулося з проблемою на позиції голкіпера, втративши Бущана та Бойка…

– Після матчу в Стамбулі ми втратили Бущана та Шапаренка – двох дуже важливих для нас гравців. Шапаренко, який є нашим найкращим футболістом, опинився поза футболом на шість місяців.

Що стосується Бущана, то він уже повернувся та займається разом із командою. Подивимося, чи зможе він зіграти, або ж ми знову залучимо Нещерета. У нас дуже молода команда, і я впевнений, що вони будуть дуже мотивовані на цей матч. Найкращий спосіб конкурувати з досвідченими суперниками – бути добре підготовленими та проінформованими. У «Фенербахче» дуже досвідчені, якісні, здібні та швидкі гравці. Але ми дуже добре знаємо про сильні сторони кожного суперника, щоб нівелювати їх, – сказав Луческу.

Гра відбудеться 3 листопада. Кияни втратили шанси на вихід з групи ЛЄ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *