Неймовірна гра від Кварацхелії допомогла Наполі здолати Аякс: огляд гри (Відео)

Наполі - Аякс

Сьогодні, 12 жовтня, відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між Наполі та Аяксом. Команди грали на стадіоні “Дієго Армандо Марадона (Сан-Паоло)”. Протистояння завершилося з рахунком 4:2 на користь господарів.

Наполі – Аякс – 4:2

Голи: Лосано, 4, Распадорі, 16, Кварацхелія, 62, Осімхен, 90 — Классен, 49, Бергвейн, 83

Наполі: Мерет — Ді Лоренцо, Кім, Жезус, Олівейра — Ангісса (Ндомбеле, 49), Лоботка, Зелінські (Гаетано, 89) — Лосано (Політано, 77), Кварацхелія (Ельмас, 77) — Распадорі (Осімхен, 49).

Аякс: Пасвер — Бессі, Блінд, Тімбер, Санчес (Баас, 65)- Тейлор (Гріліч, 65), Альварес, Классен — Бергвейн (Окампос, 84), Бергхюйс (Консейсао, 84) — Кудус (Броббі, 65).

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Неаполітанці відкрили рахунок на четвертій хвилині. Ірвін Лосано відзначився з пасу Петра Зелінського. Незабаром Джакомо Распадорі зміцнив перевагу італійського клубу, Хвіча Кварацхелія віддав гольову передачу. У другому таймі амстердамці скоротили відставання завдяки голу Даві Классена.

На 62-й хвилині Кварацхелія реалізував пенальті. Наприкінці другої половини зустрічі Стівен Бергвейн у складі голландського клубу також забив із одинадцятиметрової позначки, проте на 90-й хвилині Віктор Осімхен встановив підсумковий рахунок у матчі – 4:2. У минулій грі італійський клуб обіграв нідерландців із рахунком 5:1.