Повторне фіаско чемпіонів Італії – в огляді матчу Мілан – Челсі (Відео)

Поттер Челсі

У вівторок, 11 жовтня, у рамках 4 туру Ліги чемпіонів Мілан приймав Челсі. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:0.

Ключовим епізодом зустрічі стало вилучення центрбека “россонері” Фікайо Томорі на 17-й хвилині, після чого лондонський клуб відчув себе набагато впевненіше в атаці.

Вже до кінця першого тайму Челсі зумів на два голи випередити суперника. Забиті м’ячі на свій рахунок записали Жоржіньо та П’єр-Емерік Обамеянг.

У час, що залишився, “сині” намагалися збільшити свою перевагу, проте матч так і завершився перемогою гостей з перевагою в два м’ячі.

Мілан – Челсі 0:2

Голи: Жоржиньо, 21, Обамеянг, 34

Мілан: Тетерушану – Калулу, Томорі, Габбія, Ернандес (Балло-Туре, 80) – Круніч, Беннасер (Втечі, 62), Браїм Діас (Дест, 37), Тоналі – Жиру (Ребіч, 62), Рафаел Леау (Орігі, 80).

Челсі: Аррісабалага – Джеймс (Аспілікета, 62), Тіаго Сілва, Кулібалі – Чалоба, Чілуелл, Ковачич, Жоржіньо – Маунт (Галлахер, 46), Обамеянг (Хавертц, 79), Стерлінг (Лофтус-Чік, 62).

Попередження: Маунт, Жиру, Стерлінг, Габбія, Круніч, Пагона, Галлахер.

Додамо, що в третьому турі “Мілан” програв лондонському “Челсі” з розгромним рахунком 0:3.

«Челсі» набрав сім очок і посідає перше місце у турнірній таблиці групи Е Ліги чемпіонів УЄФА. “Мілан” (4) – на третьому місці. Суперниками команд групи є «Ред Булл Зальцбург» (6) і загребське «Динамо» (4).