Шахтар – Реал: Зубков на першій хвилині другого тайму вивів “гірників” вперед (Відео)

Олександр Зубков

Сьогодні, 11 жовтня, донецький Шахтар приймає мадридський Реал в рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2022/2023.

На початку другого тайму Олександр Зубков вивів “помаранчево-чорних” вперед, йому вдалося забити Андрію Лунін другий матч поспіль. На цей раз зробив це головою.

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Перший тайм завершився з рахунком 0:0. Гра проходила в рівній боротьбі, легку перевагу мав Реал, але по справжньому за 45 хвилин був лише 1 момент, коли на 41-й хвилині Вальверде з далеку сильно пробив, але Трубін красиво перевів м’яч на кутовий.

Гра проходить в Польщі на стадіоні “Війська Польського”. Перед грою вболівальники зробили крутий перформанс і виклали мозаїку прапорів України та Польщі.