Фатальна помилка Попова призвела до поразки: огляд матчу Ренн – Динамо (Відео)

У четвер, 6 жовтня, в рамках третього туру групового турніру Ліги Європи київське Динамо на виїзді грало проти Ренна. Гра завершилася перемогою французів з рахунком 2:1.

Голами у складі переможців відзначилися Тер‘є на 23 хвилині та Дуе на 88-й. Єдиний гол Динамо до свого активу записав Віктор Циганков. Український вінгер відзначився на 33-й хвилині.

Ренн — Динамо Київ 2:1

Голи: Тер’є, 23, Д. Дуе, 88 — Циганков, 33

Ренн: Манданда — Ассіньон, Родон, Теате, Мелінг — Бурежо (Трюффер, 85), Угочукву, Те, Тер’є (Аблін, 80) — Маєр (Калімуендо, 65), Гуїрі (Д. Дуе, 64).

Динамо Київ: Бойко — Кендзьора, Попов (Вівчаренко, 90+2), Забарний, Дубінчак — Буяльський, Сидорчук, Шепелєв — Циганков (Караваєв, 86), Бєсєдін, Кабаєв (Ванат, 79).

Попередження: Забарний.

Динамо зазнало третьої поразки поспіль у Лізі Європи і продовжує залишатися на останньому місці турнірної таблиці свого квартету. Шансів вийти у плей-оф другого за значимістю єврокубку у команди Мірчі Луческу майже не залишилося, оскільки Ренн та Фенербахче вже мають в активі по сім балів.

Однак Динамо ще може побоїтися з АЕКом з Ларнаки за третій рядок і, як наслідок, путівку до Ліги конференцій.