Феноменальна результативність Холанда: Ман Сіті завдав нищівної поразки Копенгагену в Лізі чемпіонів (Відео)

Ерлінг Холанд

У середу, 5 жовтня, відбувся матч 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між “Манчестер Сіті” та “Копенгагеном”. Команди грали на стадіоні «Етіхад».

“Городяни” відкрили рахунок на сьомій хвилині матчу – відзначився Ерлінг Холанд з передачі крайнього захисника Жоау Канселу.

На 32-й хвилині Холанд забив другий м’яч у зустрічі, асистував йому захисник Серхіо Гомес. На 39-й хвилині футболіст данської команди Давид Хочолава відправив м’яч у свої ворота та довів рахунок до розгромного. На 55-й хвилині вінгер Ріяд Марез впевнено реалізував 11-метровий удар. На 76-й хвилині нападник Хуліан Альварес забив п’ятий гол своєї команди у зустрічі, реалізувавши передачу Ріяда Мареза.

Ман Сіті в підсумку переміг з рахунком 5:0. Для Холанда ці голи стали вже 4-м та 5-м в цьому розіграші Ліги чемпіонів.

Манчестер Сіті – Копенгаген – 5:0

Голи: Холанд, 7, 32, Хочолава (автогол), 32, Марез, 55 (пен), Альварес, 76.

Севілья – Боруссія Д – 1:4

Голи: Ен-Несірі, 51 – Рафаел Геррейру, 6, Беллінгем, 41, Адейємі, 43, Брандт, 75.

В іншому матчі ігрового дня «Боруcсія» Дортмунд у гостях обіграла «Севілью» (4:1). У німецького клубу забивали Рафаел Геррейру, Джуд Беллінгем, Карім Адейємі та Юліан Брандт. А у суперника гол на рахунку Юссефа Ен-Несірі.

Ситуація у групі G: «Ман Сіті» (9 очок), «Боруcсія» Д (6), «Севілья» та «Копенгаген» (по 1).