Несподівана поразка “блаугранас”: огляд матчу Ліги чемпіонів Інтер – Барселона (Відео)

Інтер - Барселона

У матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА “Інтер” приймав “Барселону”.

Зустріч відбулася на стадіоні «Сан-Сіро» у Мілані (Італія) та завершилася перемогою господарів з рахунком 1:0.

У компенсований час першого тайму рахунок відкрив турецький півзахисник «Інтера» Хакан Чалханоглу, який забив з-за меж штрафного майданчика. На 67-й хвилині зустрічі хавбек «Барселони» Педрі зрівняв рахунок, однак після перегляду відеоповтору арбітр відмінив забитий м’яч через гру рукою форварда каталонців Ансу Фаті.

Інтер – Барселона 1:0

Гол: Чалханоглу, 45+2

Інтер: Онана, Шкріньяр, Де Фрай (Ачербі, 77), Бастоні, Дарміан (Гозенс, 77), Мхітарян, Барелла, Чалханоглу (Асллані, 85), Дімарко (Думфріс, 77), Лаутаро Мартінес, Корреа (Джеко, 57)

Барселона: Тер Штеген, Роберто, Гарсія, Крістенсен (Піке, 58), Алонсо (Бальде, 64), Бускетс, Гаві (Кессьє, 84), Педрі, Дембеле, Левандовскі, Рафінья (Фаті, 64)

Попередження: Барелла, 22, Чалханоглу, 70, Лаутаро Мартінес, 76, Бастоні, 90+5 – Бускетс, 60, Гаві, 76.

Огляд матчу:

“Інтер” набрав шість очок і піднявся на друге місце у турнірній таблиці групи С Ліги чемпіонів УЄФА. “Барселона” (3) – на третьому місці. Суперниками команд групи є «Баварія» (9) та «Вікторія Пльзень» (0).