“Луческу після Бенфіки прогнозував спад у нашій грі”: захисник Динамо – про невдачі команди

Захисник «Динамо» Владислав Дубінчак в ефірі MEGOGO прокоментував поразку у матчі 2-го туру Ліги Європи проти кіпрської команди АЕК Ларнака (0:1).

– Владиславе, чому команда сьогодні програла?

– Не можу назвати причини, я сам не розумію, і ми в команді не розуміємо. Напевно, психологічний стан, зараз є проблема в команді, проблема психологічного характеру. Щодо бажання, щодо гри немає проблем, а психологічно ми змучені, виснажені. Не знаю. Ситуація важка. Сподіваюся, перерва на матчі збірних нам допоможе і ми повернемось сильнішими.

– Другий тайм ви грали краще. Що сталося у перерві?

– Нічого не було надзвичайного. Ми розуміємо ситуацію, розуміємо, що маємо обігравати такі команди та здобувати очки. Повторюся, ситуація важка, і ми виходитимемо з неї. Сподіваюся, що наші вболівальники ще радітимуть нашим перемогам.

– Наскільки сьогодні стан поля заважав розвивати атаки?

– Поле важке, був дощ. По брівках поле було залите водою.

– Яка комунікація у вас виходить із Луческу? Що він вам каже?

– Він прогнозував після матчу з «Бенфікою» такий спад, сказавши, що буде важка ситуація після другої гри на виїзді. Наш головний тренер – досвідчена людина, розуміє ситуацію. Луческу сказав, що після паузи ми зробимо крок уперед, тож я сподіваюся, що все буде гаразд. Наші перемоги ще попереду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.