Бенефіс Довбика у огляді гри Аполлон – Дніпро-1 (Відео)

Один з претендентів на перемогу в УПЛ СК Дніпро-1 здобув виїзну перемогу над кіпрським Аполлоном у 2-му турі групового етапу Ліги конференцій – 3:1.

Аполлон – СК Дніпро – 1 – 1:3

Голи: Рубчинський (11), Довбик (26, 45) – Піттас (58)

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Команда Олександра Кучера до перерви відзначилася трьома голами. Спочатку відзначився Валентин Рубчинський, а до кінця тайму дубль на свій рахунок записав Артем Довбик. Варто сказати, що один з голів українець забив з офсайду, але арбітр зарахував його.

Проте судя віддав борг господарям на 58-й хвилині, коли забив Йоанніс Піттас, який також відзначився з положення поза грою.

Тепер український клуб має 3 бали і  піднявся на друге місце. Аполлон з одним очком йде четвертим. Третю сходинку посідає Вадуц, у якого також 1 бал. Лідирує АЗ, клуб з Нідерландів набрав 6 пунктів.  У наступному турі СК Дніпро-1 прийматиме Вадуц 6 жовтня.