“Нічия – це хороший результат”: Ігор Йовічевіч прокоментував гру з Селтіком

Ігор Йовічевіч

Головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевіч прокоментував нічию з «Селтіком» (1:1) в Лізі чемпіонів.

«Це був важкий матч. Я вас запевняю, що кожній команді було б непросто з таким «Селтіком». Це найкращий «Селтік» протягом останніх 20 років – з гарним тренером і з дуже динамічними футболістами, які дуже швидко вступають у відбір м’яча після втрати, є дуже агресивними в пресингу, не дають дихати взагалі.

Якщо ви бачили, то в першому матчі вони мали забивати 4 м’ячі «Реалу». Програли 0:3, але до 60-ї хвилини «Селтік» перевершував мадридців і за моментами, і за грою.

Тож ми тут не говоримо про випадковість, ми готувалися дуже серйозно. Вони мають більше досвіду, у них інтернаціональний склад із високою вартістю гравців, вони були фаворитами.

Ми знали, що початок матчу буде агресивним, і витримати цей момент для нас було дуже важливо. Однак вони забили. Вони відчували підтримку своїх уболівальників, які їх увесь час штовхали вперед і надавали енергію.

Для нас це чудовий досвід. Гадаю, що не давали суперникові створювати багато моментів. Знали, за кого ми граємо: розуміємо, що нас підтримували люди на трибунах, давали нам імпульс, плюс 40 мільйонів українців, які перебувають у своїй країні, які 100% дивилися наш матч і надавали нам енергію.

Тож це очко, можна сказати, відмінний результат. Не лише тому, що взяли бал, а ще й забрали 2 очки в «Селтіка». Це може бути важливо, тому що ніколи не знаєш, як буде далі», – сказав Йовічевіч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *