Тренер Селтіка: Розраховую на чудову гру від своїх гравців

Наставник шотладського Селтіка Ангелос Постекоглу розповів, що він очікує від гри з Шахтарем.

– Недалеко звідси триває війна. Завтра на стадіоні буде багато українців, які виїхали до Польщі, з ними будуть і поляки. Напевне ми побачимо на трибунах солідарність і підтримку. Що можете сказати про це?

– Я це розумію і розумію цей контекст. Але зрештою завтра матч Ліги чемпіонів, а отже, кожен з нас, кожна з команд робитиме все, щоб презентувати себе найкращим чином. Тому я розраховую на чудову гру.

– У Лейпцигу ми побачили, на що здатен «Шахтар», навіть коли грає без м’яча. Як ви підходитимете до питання контролю м’яча?

– Ми маємо проблеми, пов’язані з тим, що деякі наші гравці перебувають не в найкращому фізичному стані, однак ми говоримо про Лігу чемпіонів, де кожен матч є складним. Завтра на нас чекає важка гра, проте ми до цього готові.

– Зважаючи на гру «Селтіка» в матчі з «Реалом», чи готова ваша команда перемагати в Лізі чемпіонів і чи здатна це зробити завтра?

– Якщо йдеться про труднощі та моє ставлення до них, то воно не змінилося – мій рівень упевненості в команді лишається таким самим, як і минулого тижня. Вийдемо на поле та зіграємо у футбол. Так, це буде непростий поєдинок, але ми гратимемо, щоб перемогти.

– Йовичевич сказав, що «Шахтар» не був фаворитом у поєдинку з «Лейпцигом» і не буде фаворитом у завтрашній грі. Кого ви вважаєте фаворитом матчу?

– Чесно скажу вам, не знаю. Це знає лише бог, – сказав Постекоглу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *