Тренер жіночого Динамо розповів, що думає про шанси Шахтаря в ЛЧ

Відомий український тренер Володимир Пятенко, який зараз очолює жіночу команду Динамо, розповів, що думаю про шанси Шахтаря в цій ЛЧ.

— Володимире Миколайовичу, наскільки конкурентоспроможним може бути Шахтар у нинішній Лізі чемпіонів?

— На старті турніру гірникам, на мою думку, буде вкрай складно розраховувати на позитивний результат. Донеччани втягуватимуться по ходу змагань. І було б добре, щоб адаптація завершилась до екватора турніру. У Шахтаря, по суті, нова команда, молода, недосвідчена. Так, є старожили, але вони не були лідерами того Шахтаря, який був, наприклад, до війни.

— Чого ви чекаєте від гірників у першому матчі проти Лейпцигу?

— Це не європейський гранд, і стартувала команда у своєму чемпіонаті невдало, причому в останньому матчі Лейпциг був розгромлений Айнтрахтом із рахунком 4:0. Але у будь-якому разі, німці є німці. Шахтар зараз не може стрибнути вище голови, оскільки колективу не вистачає класу, запасу міцності. Це я говорю, виходячи з того, що я бачив у виконанні гірників у Прем’єр-лізі. А ось німецькі команди, навпаки. У них простий матч бундесліги, наче єврокубковий, тому різниця між суперниками поки що велика. Через війну Україну залишили практично всі найкращі легіонери, тож і рівень чемпіонату у нас сильно просів. Так, Шахтар проводив у Європі серйозні спаринги, але це не Ліга чемпіонів.

— Хто в нинішньому Шахтарі може повести за собою команду, адже старожили, які залишилися, більшою мірою діють на оборону?

— Є надія, що виблисне Михайло Мудрик. Він розвивається. І незважаючи на свій молодий вік, це вже гравець європейського рівня. Також може вистрілити Ласіна Траоре, якщо, звісно, ​​він зміг набрати достатні кондиції після тяжкої травми. На жаль, поки що не вражає Олександр Зубков, а це, на хвилинку, гравець збірної України. Хоча йому ще є що доводити. І я не знаю, у якому стані підійде до поєдинку Андрій Тотовицький.

— Попри це, Шахтар спроможний зачепитися за позитивний результат у Німеччині?

— Мені хотілося б, щоб гірники стартували в групі з набору очок. Думаю, нічия стала б добрим результатом. Перемога у Лейпцигу? Це сенсація для нинішнього Шахтаря з огляду на ситуацію в нашому футболі та в Україні загалом. Але щоб перемогти, потрібно вичавити з себе все…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.