АЕК – СК Дніпро-1: слова Олександра Кучера після матчу

Наставник СК Дніпро-1 прокоментував поразку своїх підопічних від кіпрського АЕКу (0:3).

– Я не скажу, що нам дуже важко було грати. Ми теж розраховували пройти далі, прагнули перемогти, але так склалася гра, що нам тричі пробили по воротах і забили три голи. Звичайно, що були помилки, яких можна було не припускатися. Ми розмовляли про це із хлопцями, вказували на це, але якийсь нефарт сьогодні у нас був.

Звичайно, я не можу дорікнути хлопцям у прагненні – вони хотіли перемогти і грали із великим бажанням. У мене тут до них немає ніяких претензій. Але сьогодні переможець – АЕК, якого я хочу привітати із цією перемогою, і котрий потрапляє у групу Ліги Європи. Ми теж хотіли туди потрапити.

Для нас ніяких новинок з боку суперника не було. Ми грали так, як і планували.

Ми знали, як Дьюрчо зміщується у центр, і треба було там страхувати, але мабуть відключилися. Другий гол я взагалі не розумію, як там м’яч у ворота влучив, хоча удар накривали. Ну а третій гол був, коли ми вже пішли відіграватися, а суперник зіграв на контратаці. По сьогоднішній грі ми повинні були забивати, але добре зіграв воротар АЕК, який виручав свою команду і відбив багато ударів.

– Чи впливає ситуація в Україні на гру команди?

– Звичайно, що все це дуже не легко, а тяжко. Ми усі переживаємо, що така ситуація в Україні. І є дуже тривожні моменти, адже ми живемо одним днем.

– А наскільки важко було готуватися до матчів?

– У нас зараз обойма 15 гравців. Багато хто не хоче приїжджати до нас через війну в Україні. Так, ми готувалися в Словенії, потім був переїзд у Словаччину, ми постійно на валізах. Сьогодні ми зіграли тут, а 28 серпня вже матч проти «Динамо» у Львові. Треба буде летіти у Польщу, а потім кілька годин добиратися автобусом до Львова. Ми зараз постійно будемо у дорозі. Так буде весь час.

– Сьогодні на стадіоні було багато вболівальників з України. Допомагало це команді?

– Так, звичайно, ми чули підтримку, і я особисто її відчував. Було багато українських вболівальників, які мешкають на Кіпрі. Це все дуже приємно. Дякуємо, що вони нас підтримували. Нам це було дуже важливо, – сказав Олександр Кучер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.