Провальний перший тайм: огляд матчу Бенфіка – Динамо (Відео)

Динамо розгромно програло Бенфіці у матчі-відповіді раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів – 0:3.

Бенфіка – Динамо – 3:0

Голи: Отаменді, 27, Рафа Сілва, 40, Нерес, 42

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Бенфіка: Одіссеас — Жилберто, Отаменді, Морато, Грімальдо — Фернандес (Бернарду, 90), Флорентіну (Вайгль, 70) — Нерес (Гонсалвеш, 71), Рафа Сілва (Араужу, 70), Жуан Маріу — Рамуш (Муса, 52).

Динамо Київ: Бущан — Кендзьора, Забарний, Сирота, Вівчаренко (Дубінчак, 64) — Шапаренко, Сидорчук, Буяльський (Яцик, 90+3) — Караваєв (Царенко, 87), Бєсєдін (Ванат, 64), Шепелєв (Тимчик,

Результат зустрічі визначився ще у першому таймі. Перший гол провів Ніколас Отаменді, який замкнув передачу на дальню штангу.

Наприкінці першої половини кияни пропустили ще двічі за три хвилини. Грубо помилився Олександр Сирота, який викотив м’яч на ногу Рафі Сілві. А потім контратаку португальців завершив колишній вінгер Шахтаря Давід Нерес.

Динамо вибуло із розіграшу Ліги чемпіонів та продовжить виступ у Лізі Європи. Жеребкування групового раунду ЛЕ відбудеться 26 серпня у Стамбулі.