Легенда Динамо: Шанси у киян проти Бенфіки є

Колишній нападник «Динамо» Максим Шацьких оцінив шанси киян у протистоянні з «Бенфікою» в плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів.

– Які ваші прогнози на протистояння «Динамо» з «Бенфікою»? Які шанси киян?

– З «Бенфікою» динамівцям треба грати, та й годі. Гра покаже, як усе буде. Я дивився усі ігри «Динамо» у цій кваліфікації Ліги чемпіонів. Шанси у протистоянні з «Бенфікою» у киян є. Шанси є завжди! Що, «Бенфіка» – прямо якийсь топсуперник? З нею можна грати. Зрозуміло, що у лісабонців гарна, збалансована команда. А грати можна з усіма.

– Що думаєте з приводу гри молодих Вівчаренка та Ваната? Вони вже вписуються до першої команди «Динамо»?

– Вівчаренко забив «Штурму», і це добре. Забив гол, добре, молодець! Кияни виграли, далі пройшли. Ванату поки що важко. До рівня, який зараз потрібен динамівцям, складно дотягувати.

– Віктор Циганков, якщо буде у своїй найкращій формі, зможе витягнути матчі з «Бенфікою» і проявити себе як лідер команди?

– Один він нічого не витягне. Якщо вся команда працюватиме як злагоджений механізм, тоді так. Тоді є якийсь шанс. Бракує ще такої майстерності, як, наприклад, у «Реала», коли вони грають на індивідуальних якостях футболістів. Цього поки що немає у «Динамо». Важко буде. І тому треба грати лише всім разом та один за одного. Тільки так! – зазначив Шацьких.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.