Штурм – Динамо: наставник австрійців прокоментував поразку в грі

Динамо - Штурм

Наставник австрійського Штурма Крістіан Ільцер прокоментував результат протистояння з київським Динамо у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

“Це була абсолютно збалансована гра, команди були на рівні. Були фази, в яких ми були кращими, і були фази, в яких Динамо було кращим. У нас була ініціатива, все було добре. Але тоді ми не забили другий гол, хоча у нас були хороші можливості приблизно на 60-й хвилині.

Не вистачило зовсім трохи, щоб поставити такого сильного суперника на коліна. Ми довели їх до межі поразки та вильоту. Просто чогось не вистачило. У цьому полягає різниця між Штурмом та Динамо. Я пишаюся командою, але ми розчаровані й засмучені”, – сказав Ільцер.

Нагадаємо, перший мачт завершився мінімальною перемогою киян (1:0). Вдома в основний час клуб з Граца відновив паритет, але в екстра-таймі сильніше були динамівці.