Віктор Леоненко: Якби арбітр судив адекватно, то Динамо не перемогло би Штурм

Віктор Леоненко

Вийшов новий випуск проекту “Фінти та підкати”, який ведуть відомі в українському футболі Олександр Севідов та Віктор Леоненко. Останній зазначив, що плюсів в перемозі Динамо над Штурмом не так і багато.

“Радує тільки те, що клуб набирає очки та заробляє гроші. Я вже третій матч подивився і поки що все сумно.

Давайте рахувати краще тайми. Тепер щоб ви краще розуміли. Людина, яка на мала грати в старті вийшов, забив. Добре попав і став героєм гри. Ось вам по грі Динамо.

Давай тепер про судью? Якби не він… Зразу ж нагадаю, що міг вигнати Кендзьору на початку гри. 63-я хвилина Попову можна було другу жовту давати. Забарний 77-а хвилина, коли він штовхнув суперника – чистий пенальті.

Ось і думаєте, що ми тут награли”, – сказав Віктор Леоненко.

Нагадаємо, Динамо здобуло мінімальну перемогу (1:0). Матч-відповідь пройде в Граці 9 серпня.