Головою після кутового: Зоря відкрила рахунок у грі проти Університаті (Відео)

Заря

Сьогодні, 4 серпня, луганська Зоря проводить свій перший офіційний матч цього сезону. В Любліні український клуб грає проти Університаті з міста Крайова.

Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, але на 56-й хвилині колектив Патріка ван Левена заробив кутовий, подачу з якого замкнув молодий нападник Денис Нагорний.

Йому лише в цьому році виповнилось 20 років. В минулому сезоні футболіст двічі виходив на заміну в матчах УПЛ і провів на полі 20 хвилин.

Його вихід в старті стався через те, що луганський клуб втратив легіонерів Алахьяра, Шахата і відпустив вільним агентом Олександра Гладкого, а нідерландський спеціаліст вирішив лишити на лавці більш досвідченого Дениса Безбородька, який прийшов з Десни.