В’ячеслав Грозний: Радив би Гвардіолі придивитись до Забарного

Досвідчений тренер В’ячеслав Грозний оцінив успіх «Динамо» у матчах кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Фенербахче», а також наступного суперника киян.

— Відразу після першого матчу в одному з інтерв’ю я проаналізував гру обох команд, тому я був упевнений, що «Динамо» вийде в наступний раунд змагань. Моя впевненість ґрунтувалася на тому, що українська команда зіграніша. А Мірча Луческу дуже добре знає Жорже Жезуса. Румунський наставник часто знаходить ходи, щоб отримати потрібний результат.

У «Фенербахче», при всій до них повазі, поки немає гри, тренеру потрібен час, але це їхні проблеми.

Багато динамівців проявили себе в Стамбулі з найкращого боку. Я добре знаю потенціал Віталія Буяльського, Владислава Дубінчака, з якими свого часу попрацював. Той же Ілля Забарний, гадаю, більше року в «Динамо» не пограє, його купить європейський гранд. Цей захисник швидкий, врівноважений, технічний, добре грає на другому поверсі. Він мало порушує правила. Я б на місці Хосепа Гвардіоли забрав його в «Манчестер Сіті». Чому? Та тому, що у них тільки Рубен Діаш високого рівня центральний захисник (посміхається).

— У наступному раунді змагань на «Динамо» чекає австрійський «Штурм»…

— Легко, без сумніву, не буде, але кияни досвідченіші за свого конкурента. При цьому підопічні Мірчі Луческу вміють терпіти, руйнувати гру будь-якого супротивника. Більше того, я вважаю, що навіть у такий нелегкий час для країни та футболу зокрема, Україна в груповому раунді Ліги чемпіонів знову буде представлена ​​двома командами.

— Від вас виходить суцільний оптимізм?

— Куди ж без цього. Нагадаю, про те, що «Динамо» пройде «Фенербахче», я говорив до гри. Кажу і зараз, що ми подолаємо австрійський бар’єр (усміхається)”, – сказав В’ячеслав Грозний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *