Андрій Лунін: Було три дні святкування перемоги в Лізі чемпіонів

Воротар мадридського Реала Андрій Лунін підбив підсумки сезону, а також поділився емоціями від приїзду до складу збірної України.

«Почуваюся добре, хоча дорога була трішки важкуватою. Було три дні святкування перемоги в Лізі чемпіонів, але найважливіше, що я вже тут, із командою. Кінець сезону видався дуже насиченим — народження дитини, перемога в ЛЧ, святкування, виклик у збірну… Навіть слів бракує! Але з перемиканням на справи національної команди проблем немає. Це в мене вже не вперше.

Цей рік у «Реалу» вийшов дуже особливим. Багато поєдинків ми виграли, поступаючись по ходу гри, було багато емоцій, вражень, тому святкування успіху відбувалося з розмахом. Незважаючи на те, що я зіграв небагато матчів, власне перебування в такій атмосфері є величезним досвідом. Це навіть важко описати — це потрібно пережити. Пройти весь шлях, тренуватися із цією командою — це дорогого варте.

Матч, до якого ми готуємося, як уже казали хлопці, дуже важливий. Адже зараз наші воїни, які б’ються за Україну, надихають увесь світ. Ми маємо виходити на поле й робити свою справу, щоб подарувати їм і всім нашим людям позитивні емоції. Це хоч щось, що ми можемо зробити. Маємо віддати все заради цього!», – сказав Андрій Лунін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *